KOMBINOVANÉ

D07
View as Grid List
Sort by
Display per page

1st GRIP

Šité rukavice, hřbet Hi vis polyester/Spandex®. Dlaň a krytí prstů ze syntetické usně potištěné silikonem pro lepší protiskluzové vlastnosti. Neoprenová manžeta se zapínáním na suchý zip. Vrchní strana palce z froté materiálu vhodné pro odstraňování potu.
1 138,00 Kč excl tax

1st TECHNIC

Lehké montážní rukavice, hřbet černý polyester. Dlaň a palec z mikrovláknové syntetické usně. Gumička v horní části zápěstí.
242,00 Kč excl tax

ACUTA GREY

Kombinovaná rukavice z hovězí lícovky a bavlněné tkaniny. Pevná manžeta o délce 10 cm.
197,00 Kč excl tax

ALCATRAZ

• bavlněná tkanina na hřbetu a lícová kozinka na dlani a prstech • jemná manipulace a dlouhá životnost • manžeta na suchý zip
Call for pricing

ALCOTAN

Rukavice z lícové kozinky v dlani, bavlněné tkaniny na hřbetu, s překrytými špičkami prstů a nápletem na zápěstí.
Call for pricing

ATRA

Zimní zateplené nepromokavé rukavice s prodyšnou membránou, dlaň polyester-PU, hřbet z pružného nylonového úpletu zesíleného PU koženkou. Podšívka v dlani polyester/bambus, na hřbetu polyesterový izolační materiál. Zateplení Thinsulate 40 g. Reflexní doplňky.
824,00 Kč excl tax

BRICK

Rukavice z umělé kůže s vyztužujícími pošltářky ve dlani. Vhodné pro lehké až náročnější činnosti. Elastický hřbet, zapínání na suchý zip na zápěstí. EN 420, EN 388: 2004
561,00 Kč excl tax

CORAX

Rukavice šité ze syntetického materiálu s vlastnostmi jemné štípané usně,s protiskluzovými potisky na prstech, zesílenou úchopovou plochou v dlani, jemnou nylonovou tkaninou na bocích prstů zajišťující snadnou pohyblivost a nastavitelnou manžetou na suchý zip.
524,00 Kč excl tax

CROW

Rukavice z lícové hověziny v dlani s podšívkou a z bavlněné tkaniny na hřbetu a manžetě.
130,00 Kč excl tax