SANDÁLY

B16
Zabrazit jako Tabulka Seznam
Seřadit podle
Zobrazit na stránku

SANITARY LYBRA S1 SRC

Bezpečnostní sandály s ocelovou tužinkou, antistatickou a protiskluzovou PU podrážkou, absorpcí energie v patě a svrškem z mikrovlákna s antibakteriální úpravou SANITIZED.
563,00 Kč bez DPH

ERGON GAMMA S1 SRC

Bezpečnostní sandály s ocelovou tužinkou, antistatickou a protiskluzovou PU/PU podrážkou rezistentní pohonným hmotám, absorpcí energie v patě a svrškem z prodyšné kůže.
544,00 Kč bez DPH

SCUDO MF S1P SRC sandál

Bezpečnostní sandál s nekovovou tužinkou i stélkou odolnou proti propíchnutí, PU / TPU podešví. Svršek z kvalitní lícové kůže v kombinaci s textilem. Zvýšené přetažení špice pro větší životnost obuvi.
1 472,00 Kč bez DPH

STRONG TOPOLINO S1 SRC

Bezpečnostní sandály s ocelovou tužinkou, antistatickou a protiskluzovou podrážkou odolnou pohonným hmotám, absorpcí energie v patě a svrškem z prodyšné kůže.
672,00 Kč bez DPH

STRONG TOPOLINO O1 SRC

Bezpečnostní sandály bez ocelové tužinky s antistatickou a protiskluzovou podrážkou odolnou pohonným hmotám, absorpcí energie v patě a svrškem z prodyšné kůže.
609,00 Kč bez DPH

TOP TREKKING DINO S1 SRC

Bezpečnostní sandály s ocelovou tužinkou, antistatickou a protiskluzovou PU/TPU podrážkou resistentní kyselinám a olejům, absorpcí energie v patě a svrškem z prodyšné kůže (nubuk).
1 043,00 Kč bez DPH 887,00 Kč bez DPH

STRONG PROFESSIONAL SPIDER S1

Bezpečnostní sandály s ocelovou tužinkou, antistatickou a protiskluzovou PU/PU podrážkou rezistentní kyselinám a olejům, absorpcí energie v patě, svrškem z prodyšné kůže a reflexními komponenty pro zvýšení viditelnosti.
654,00 Kč bez DPH

WULIK

Sandály s PU podrážkou a svrškem z kůže.
568,00 Kč bez DPH

FF BONN SC-01-001 sandál S1

Bezpečnostní sandály s ocelovou tužinkou, PU/PU podrážkou, rezistentní olejům. Svršek – reliéfní štípaná kůže.
333,00 Kč bez DPH